Кардиган гарного розміру і якості, модель зручна, хоча манжети рукавів хотілось би вужчі, хоч і модель оверсайз, але дуже незручно спадають і топощаться. 4 зірки - бо не було кольору, який я одразу обрала - шоколадного, тому я погодилась на чорний, але була розчарована, бо дуже хотіла шоколадний.
Все чудово! Рекомендую
Дякую.Якість супер.
Сукня чудова.
Замовленням задоволена на 100%
Кардиган гарного розміру і якості, модель зручна, хоча манжети рукавів хотілось би вужчі, хоч і модель оверсайз, але дуже незручно спадають і топощаться. 4 зірки - бо не було кольору, який я одразу обрала - шоколадного, тому я погодилась на чорний, але була розчарована, бо дуже хотіла шоколадний.